| SERIALS a întrebat:

Ce locuri pentru studenti poti gasi in Constanta, vara? Si care e salariul? Poti sa te intretii singur daca te muti in Constanta pe o perioada de 2 luni.

2 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Depinde unde ajungi sa muncesti. Ca ospatar de exemplu, lucrezi avand salariul in jur de 1500 lei, ai mare noroc daca ofera cazare si masa. Daca nu ofera astea ar trebui sa ai niste bani in plus pentru a te intretine pana la primul salariu.

| SERIALS explică (pentru Clorox):

Si ca ospatar primesti bacsis... dar daca te angajezi ca vanzator apai nu primesti.