| anonim_4396 a întrebat:

Ce meserie aveti? Sunteti multumit|a de ea?

7 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Am o activitate in domeniu auto, chiar daca e criza e bine.cat despre meserie multumesc luiDummnezeu!

| yadora a răspuns:

Vrei sa nu mai mergi la medic niciodata?laughing mai bine lasa...

| covexrobu a răspuns:

Mie imi place sa stau degeaba si sa arunc cu privirea. Lucrez in vanzari mai exact vanzari piese de electricitate auto (aternatoare si electromotare) stau in birou toata ziua si cam atat. mai plec cateodata in deplasari in tara si in afara dar mai rar. Mi-ar fi placut mai mult sa fiu doar sofer dar asta este e bine si asa decat deloc. oricum aici fac si soferie dar mai rar.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu tare multumita. Cred ca mi-am gresit vocatia. Ce sa-i faci?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, sunt multumita.Imi place foarte mult ce fac.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Mă regăsesc în ceea ce fac, încă mai am mult până acolo unde trebuie să ajung.
Deja sunt urcată în tren în ciuda multora!
Pa, pa.