| ALEXICAmarketing a întrebat:

Ce meserie credeti ca se face usor?
Vine frigul si e nasol.

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Munca de birou. Referitor la vreme.

| costincodrin a răspuns (pentru darrio2007):

Bro tu ești cel din poza? Fiindcă te știu de mult, de găsesc oriunde pe aici. Tu ești printre cei care au sunt logați din 2010, dar inca răspunzi și suntem în 2019. Câți ani ai? Și vreau să spun că ești un utilizator popular pe aceasta platforma.

| darrio2007 a răspuns (pentru costincodrin):

Cel din poza este un actor. Pe care tu nu ai de unde sa-l cunosti.

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Soferii de tir care nu trag prelata o duc bine

| danbnz a răspuns:

Brutar!

| Violleta2022 a răspuns:

Meseria cares e face usor este cea pentru care te-ai pregatit profesional si pe care ai practicat-o in trecut.

| ALEXICAmarketing explică (pentru Violleta2022):

In viata cuvantul de baza este adaptarea.
Trebuie sa invatam mereu.

| Violleta2022 a răspuns (pentru ALEXICAmarketing):

Corect! Inveti tot timpul si te adaptezi conditiilor, ca sa tii pasul cu tehnologia, inventiile, inovatiile secolului.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ca să nu fie frigul nasol, fă duș cu apă rece.

| Bizon95 a răspuns:

Poet, deja aproape ai facut o rima big grin

| FreddieM a răspuns:

Fierar forjator. Stai pe langa forja si bati cu ciocanul fierul inrosit. Garantez ca nu doar ca nu simti frigul, dar mai si lepezi din hainele de pe tine dupa 10 minute de lucru. (recomandare realmente traita de mine)

| FreddieM a răspuns:

Am glumit tipule nu prea meritam un vot nefolositor. E logic ca nu ai fi capabil sa practici o meserie atat de rara, implica mult talent artistic, pricepere si nu in ultimul rand forta fizica. Pace

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu lucrezi afara si ai masina n ar ce sa fie nasol big grin

| Andrei007007 a răspuns:

Intrebare simpla, raspuns simplu: "Programator" big grin

| cfrtobias a răspuns (pentru Andrei007007):

Si lucru mai greu de nu stii sa faci aplicatii sau sa ai experienta buna la programe office

| hd04wbw a răspuns:

Poti sa te faci bibliotecar...Sau lab.ar laughing