| moriordie a întrebat:

Ce meserie credeti ca v-ar placea? adica ce vreti sa deveniti in viata?

Răspuns Câştigător
| AdelinaC a răspuns:

Medic sau asistenta medicala.De ce? Pentru ca imi place sa am grija de oameni, imi place mediul de spital, imi place sa se simta omul mai bine dupa ce pleaca de la mine.Cred ca nu se poate sa fiu mai implinita sufleteste decat atunci cand vine la mine un om aproape decedat si sa plece pe picioarele lui acasa datorita mie si colegilor mei. Un eveniment ca asta merita toti cei 6 ani de studiu.

14 răspunsuri:
| aisha01eu a răspuns:

Manager de hotel pe o insula exotica sau director executiv intr-o mare firma de pe Wall Street.

| camelia1812 a răspuns:

Psiholog sau profesoara big grin

tu?

| AidaAmaranta a răspuns:

Politista. duc duc obiceiul mai departebig grin:X

| GdX a răspuns:

Programator.

| PhaseMorphXR a răspuns:

Neurochimist/Psihiatru in cercetare psihofaramcologica.

| moriordie explică:

Medic
chiar multa lume vrea sa devina medic. Oare de ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Psiholog.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Biochimist sau farmacist

| Myr3ll1994 a răspuns:

Politist

| Beibii a răspuns:

Avocata/ traducatoare spaniola-romana sau profesoara tot S-R.

| Andreea1130 a răspuns:

Biochimistbig grin

| meryy a răspuns:

Profesora/avocata

| PaulaPSM a răspuns:

Medicbatting eyelashes:Xsau avocatbatting eyelashesbig grin:X

| CriStiNa_2000 a răspuns:

Coafeza love struck asta imi doresc de micka