| CRISTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII a întrebat:

Ce meserie pot avea daca sunt bun la geografie in afara de profesor de geografie

8 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Ghid turistic.O meserie foarte frumoasa si de viitor happy

| NemNUZ a răspuns:

Meteorolog,geolog mai multe dar eu ti-as recomanda gid turistic trebuie sa stii si ceva limba straina dar e cel mai bine :nu esti stresat la ca prezentator, vizitezi multe, si se castiga destul de bine crede-ma bafta

| Cosmiinna a răspuns:

Pai poti merge la facultatea de turism sau la facultatea de geografie unde poti deveni meteorolog sau prezentator al vremii la tvbig grin sunt multe optiuni

| CRISTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII explică (pentru Cosmiinna):

Este la ovidius constanta facultate de turism sau geografie

| Alecz_Alexandru_1992 a răspuns (pentru CRISTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII):

Da dar de ce are Autorizare de funcționare provizorie?

| perryornitorinca a răspuns:

Poti intra si la turism. mimistru gen udrea...sunt multe...

| Jimitakuka a răspuns:

Poti ajunge ministru de turism! Bagate acolo ca faci la banihappy

| AndreeaFlorentina222 a răspuns:

Meteorolog