| IanSomerhalder a întrebat:

Ce meserii "usoare" cunoasteti voi in care se castiga cat de cat bani.(in Romania)si cursuri trebuie inainte,? multumesc:*

12 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Din auzite, chelnerul "sta" bine la capitolul venit/zi(venit=ciubuc!).In plus, nu-i o munca fizica grea.

| elasexygagica a răspuns:

Videochatlove struck usor si multi banilove struck sau dansatoare de stripteaselove struck

| IanSomerhalder explică (pentru elasexygagica):

Trebuia sa mentionez ca si decent?

| elasexygagica a răspuns (pentru IanSomerhalder):

Cu decenta mori de foame

| IanSomerhalder explică (pentru elasexygagica):

U cu ce te ocupi?

| elasexygagica a răspuns (pentru IanSomerhalder):

Videochatlove struck

| IanSomerhalder explică (pentru elasexygagica):

Bv,eu nu as face asa ceva...

| dannys a răspuns:

Pt mine meseria de bucatar este si usoara si frumoasa si nici nu mori de foame.Adica se castiga bine.

| corolav a răspuns:

NU EXISTĂ meserii ușoare!
Dacă învățătura pentru meserie nu e serioasă, ajungi un meseriaș de doi bani lucru pentru care, mai ales în zilele de azi, nu poți ocupa ușor un post și nu poți cîștiga banii corespunzători.
Nu te îmbăta cu apă de ploaie!

| taviyamato2 a răspuns:

Nu exista meserii usoare, incearca in constructii, daca nu in IT, sau desenator autocad pentru fabrici ( acolo oricum iti trebuie cunostinte de IT ) in rest cu serviciile nu faci prea mare branza... nu iti recomand meserii in turism pentru ca nu sunt chiar atat de bine platite, incearca in IT

| Gest4U a răspuns:

Incearca- ceva in IT

| SmithZack a răspuns:

Acesta este un site de unde poti castiga ceva bani. http://www.clixsense.com/? 4325896
Pe site-ul asta trebuie doar sa vizionezi reclame si sa faci sarcini (task-uri). Poti scoate banii la 8$. Eu am facut 12$ pana acum, fiind de 2 saptamani. Bafta.