| JosePpPp a întrebat:

Ce parere aveti de alegerea locului de munca in strainatate dp net?
Ceva site-uri de incredere stiti?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-i prea multa siguranta, mai bine pleci printr-o firma unde poti vorbii personal despre tot gen Anofm.

| ElenaSA a răspuns (pentru anonim_4396):

ANOFM nu este o firma, este o institutie a statului.Dar sunt de acord cu tine ca este o cale serioasa de cautare a unui job. Poti gasi si prin alte institutii de stat sau particulare serioase, care au un nume; si ele au si anunturi postate pe internet.

| parvuconst a răspuns:

Pe net sunt mai mult tepe, deoarece multi vor comisioane mari inainte si cand ajungi in strainatate te trezesti in aer, cel mai bine e sa pleci prin ANOFM.