| Aleexandraaaaa97 a întrebat:

Ce parere aveti despre facultatea de medicina veterinara? Ce ati auzit? Cum vi se pare meseria? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Deni237 a răspuns:

Unchiul meu a facut facultatea de medicina veterinara thinking Lui i-a placut foarte mult acolo, si daca iti plac animalele, nu trebuie sa te intrebi cum li se pare altora meseria big grin Mie spre exemplu imi place sa ajut oamenii, asa ca probabil voi urma facultatea de psihologie, daca tu gasesti o pasiune pentru animale eu spun sa urmezi facultatea de medicina veterinara :*

3 răspunsuri:
| Aleexandraaaaa97 explică:

Nu ma intereseaza ce spune lumea dar voiam sa vad daca mai sunt doritori sau cei care sunt deja studenti acolo le ceream o parere. Vreau sa merg de cand sunt mica si nu o sa imi schimb ideea acum, iubesc animalele nu m-as vedea facnd altceva. Desi rudele, cunoscutii nu ma incurajeaza pentru ca spun ca ce sa caute o fata acolo de ce nu ma duc la uman, nu sunt genu ala de fata facuta cu muschi sunt mai slabuta dar asta imi place. oricum nu tin cont de ce spune lumea, ai mei ma sustin si unii prieteni deci asta conteaza

| Aleexandraaaaa97 explică:

Acum profeseaza in domeniul asta unchiul tau?

| Deni237 a răspuns (pentru Aleexandraaaaa97):

Da, este medic veterinar big grin Sunt destule persoane care merg acolo, si ii chiar ok meseria, nu trebuie oricum sa asculti de ce spun altii, daca acolo te regasesti tu, acolo iti este locul big grin