| pixeltinker a întrebat:

Ce părere aveți despre fmi? Merita dacă simți ca îți place cu adevărat?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

FMI - Fondul Monetar International?

| pixeltinker explică (pentru Violleta2022):

Facultatea de Matematica si Informatica

| Violleta2022 a răspuns (pentru pixeltinker):

Depinde doar de tine, cat esti tare la matematica si informatica si capabil sa o faci si apoi sa o profesezi urmatorii 40 de ani, merita!

| pixeltinker explică (pentru Violleta2022):

Mersi

| siriusblack98 a răspuns:

Stii cum e intrebarea asta? ''Ce parere aveti despre despre cumpararea acelei perechi de blugi negrii, merita daca simti ca iti plac cu adevarat?'' e fix asa. N-ai cum sa intrebi asa ceva, e prea... la aprecierea fiecaruia. Daca iti place atunci mergi pe mate-info, daca ai alte idei atunci nu mergi. Tine fix de tine.

| Andrei200202 a răspuns:

"merită dacă simți că îți place cu adevărat?"
Repetă de 10 ori asta