| leila255125 a întrebat:

Ce parere aveti despre meseria de make-up artist(stilist) Cit poti cistiga? Este o alegere buna? Fundaaaaaaaaa!

Răspuns Câştigător
| NH4OH a răspuns:

Salut.
Da, este o alegere bună în cazul în care știi să machezi, ai creeativitate, talent, originalitate și îți place ceea ce faci. Poți câștiga mai bine decât multe meserii care sunt mai importante ca funcție în stat dacă ai salonul tău, să fii tu șefa.
Baftă.

2 răspunsuri:
| BlackAndWhite1 a răspuns:

Daa este o alegere buna. Asta vreau si eu sa fac. Daca stii caai talent la asta eu zic sa nu il risipesti.

| byancaa13 a răspuns:

Este o alegere bună.