| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre profilul " ingineria și informatica proceselor chimice si biochimice" de la Facultatea de Chimie si Inginerie chimica Cluj?
În comparație cu celelalte profile, este mai dificilă?
După ce termin, pot să merg ca și profesor în învățământul preuniversitar?

Răspuns Câştigător
| MihaiSpeedster a răspuns:

Inimioara ta vrea să fie profesoară de liceu… De ce nu întrebi tu la un Inspectorat școlar? Acolo știu mai bine decât anonimii de pe TPU… Nu vrei să regreți amarnic la un moment dat că ai ascultat de cine nu trebuia…