| Sebastian222 a întrebat:

Ce pot sa ajung daca termin la mate-info? in ce domenii pot sa lucrez?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Facultatea de Informatică, specialist I.T.
Succes.
Pa, pa.

| Papillon09 a răspuns:

Poti lucra in orice domeniu happy
Acum nu se tine cont de ce profil ai avut in liceu atunci cand te angajezi.
Succes, orice vei alege.happy

| Ana0Maria a răspuns:

Poti sa mergi la Facultatea de finante si banci, unde apoi poti lucra intr-o banca. Poti sa dai la medicina, daca iti place latura asta. Poti sa faci cam orice.

| Sebastian222 explică:

Obsedat de sex esti tulaughing

| ChucNoris a răspuns:

Informatician.

| limonthichera a răspuns:

In toate domeniile, de la mate-info te poti duce oriunde in afara de teologie si (cred) armata.