| Chupulix a întrebat:

Ce poti deveni in domeniul administrativ? Am facut niste teste pentru meserii si se pare ca acest domeniu mi se potriveste, dar nu stiu ce inseamna mai exact.

3 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Sunt mai multe posibilitati:administrator, secretariat, reprezentant vanzari, asistent manager, operator caculator...

| pilifalexandru a răspuns:

Este facultate ce iti deschide destul de multe porti daca stii sa si profiti de ele. Practic poti lucra intr-o institutie publica ori intr-un ONG-Fundatie ca si Manager- Project.

| ingerultau01 a răspuns:

Cred ca poti deveni functionar public nu stiu mai cauta pe net sigur vei gasi