| anonim_4396 a întrebat:

CE profesie ati dori sa aveti si de ce? astept cit mai multe raspunsuri si cit mai neobisnuite profesii...

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu voi fi sofer pe trailer, imi place sa conduc ore in sir si mi se potriveste meseria. Anul viitor dau de categorii si atestat apoi ma angajez.

| elasexygagica a răspuns:

Dansatoare de stripteaselove struck pentru ca am talent si sunt senzualalove struck

| oliviaaa a răspuns (pentru elasexygagica):

Eu tot sunt foarte elastica si am si eu talent senzualitate dar eu nu vreau sa ma fac de rusine nu vreau sa ma prostesc nu vreau sa ma ocup cu prostii

| Danyelusha a răspuns:

Eu imi doresc sa fiu avocata pentru ca asta ma pasioneaza. Nu am nici un motiv neobisnuit, doar ca asta imi placewinking

| LoStEyEs a răspuns:

Eu vreau sa fiu chirurg :) imi place aceasta meserie, imi place medicina, imi place biologia. pe scurt, vreau sa fiu chirurg. Dar visul meu in realitate e sa calatoresc prin toata lumea, si sa ajung ca kevin richardson ( uite aici un video cu el http://www.youtube.com/watch?v=RlFh9gakXQo&feature=feedlik )
Poate te intrebi: " cine naiba mai e si asta? ". Ei bine, am sa-ti raspund : si eu doar azi am aflat de el, dar sa stii ca mi-am facut o impresie foarte buna despre el. animalele il iubesc! :X si mai ales leii :S :S as vrea ca intr-o zi sa ajung ca el. Dar pentru a calatori in jurul lumii si sa cunosc animale salbatice pe propria mea piele, am nevoie de multi bani. sti ca nu e usor sa calatoresti dintr-un punct la altul fara nici un ban. De asta ma fac chirurg ( plus ca imi place aceasta meserie ). Te pup :-*

| OanaSimpluu a răspuns:

Make-up artist. Pentru ca imi place enorm de mult meseria asta (:.

Răspuns utilizator avertizat
| soby47 a răspuns:

Ceva oricum in domeniul economic, nu e amuzant? Vreau sa fiu economist intr-o tara fara economie.

| JustInCase_1628 a răspuns:

Mi-ar fi placut sa fiu dresor de delfini. Ce poate fi mai frumos decat sa fii inconjurata de aceste creaturi minunate, inteligente, vesele, vioaie si mereu cu pofta de joaca? M-as specializa in delfinoterapie, pentru a-i ajuta pe copiii cu tetrapareza spastica, autisti, boli genetice rare, sau cu afectiuni neuro-psiho-motorii.
Nu-i asa ca sunt minunati delfinii?

| Dreacu a răspuns:

Pai e,, misto'' (frumos.) fizica si matematica...Mie imi place daca as stie sa fac masini sa am firma meawinking big grin si sa pun eu nume la lucrurile facute de mine masini telefoane jocuri pc wii ar fi tare... Funda big grin?