| MrMouse44 a întrebat:

Ce puteți să-mi spuneți despre facultatea și meseria de Kinetoterapeut?

Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Se face in cadrul facultatii de ed fizica si sport sau medicina, este foarte lejera si se pot face bani daca esti bun si cunoscut, altfel o sa fii alt somer cu diploma, nu asigura un loc de munca dupa terminarea facultatii dar daca iti dai interesul, inveti si muncesti cu siguranta o sa reusesti sa si profesezi.

1 răspuns:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Eu am avut niste probleme si am fost la o clinica de kineto si se ocupa de mine unul care era in primul an la master
Mie chiar mi-a placut ce facea, mi s-a parut o meserie interesanta, el spunea ca e la taxa si nu s-a omorat cu invatatul, depinde si de noroc putin sa te angajezi.