| Pozitivciik a întrebat:

Ce sa intimplat de mi-a blocat un acaunt pe TPU? poate sa blocheze din cauza a niste raspunsuri cu un site?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ti s-a blocat un cont? N-am mai auzit de asta, poate ai fost suspendat pentru nerespectarea regulilor de pe TPU. Vezi la COMUNITATEA/Utilizatori suspendati ori chiar la cont trebuie sa-ti apara Utilizator suspendat. Numai bine!

| Intruder19 a răspuns:

Cred ca s-a blocat sa mai mergi la scoala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-i ala "acaunt"?

| 3v3LyNuK a răspuns:

Poate ca nu ai respectat ceva din acest regulament si ti-au dat ban pentru ceva timp! REGULAMENTUL:1. Respecta regulile de gramatica:

- fiecare propozitie incepe cu litera mare

- nu sunt permise prescurtari de tipul "ca", "dk", "nu stiu", etc...

- evita emoticoanele si semnele de punctuatie excesive: "happy", "big grin", etc...

2. Toate intrebarile conversationale vor fi puse doar in categoria "Conversatie" (pentru a fi usor accesibile si a evita confuzia pentru noi membri)

3. Se accepta doar postarile care sunt intrebari si care pot primi un raspuns din partea altor persoane (Ex: nu se accepta o intrebare de tipul: "O sa ma casatoresc cu X?") si care nu au continut obscen sau discutabil din punct de vedere moral

4. In atentia elevilor/studentilor: Nu acceptam intrebari prin intermediul carora incercati sa va rezolvati temele pentru acasa sau temele de vacanta. Cei care nu vor respecta acest aspect risca sa fie sanctionati prin stergerea/ suspendarea contului. (De ce procedam astfel | Mai multe informatii despre ce se accepta si ce nu pe TPU)