| blackumafia a întrebat:

Ce salarii au medicii din Romania? sa zicem in Cluj,Timisoara,Bucuresti, chiar si a celor rezidenti daca stiti.

3 răspunsuri:
| forsaken99 a răspuns:

Foarte mic si nu sunt conditi eu te-as sfatui sa te duci in Germania

| mFlorian a răspuns:

Salariile medicilor din Romania sunt mici, din aceasta cauza multi pleaca in strainatate unde se plateste pana la 5000 de euro. Cat despre cei ce raman in tara, ei traiesc din spaga, spaga pentru favoritisme.

Banuiesc ca vrei sa devii doctor, daca da iti sugerez sa pleci in Anglia si sa studiezi acolo cu alti romani.Succes