| TheAnonimUser a întrebat:

Ce Salariu are un Soldat Gradat Profesionist si care sunt beneficiile acestuia? Dar indatoririle? !

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca este gradat, atunci nu are cum sa fie soldat.

| TheAnonimUser explică (pentru neutrino):

Exista ..Nu ma ajuta raspunsul asta!

| TheAnonimUser explică:

Bravo nn..Asemenea...happy

| Valy93 a răspuns (pentru TheAnonimUser):

TheAnonimUser... nu intelege gresit! Nu pentru tine am pus acel comentariu. A comentat alt membru ceva ce nu trebuia, iar eu i-am raspuns pe masura, insa vad ca si-a sters comentariul si a ramas doar al meu. omg... deci nu era pentru tine acel comentariu! Imi pare rau pentru ce s-a intamplat.

| Valy93 a răspuns (pentru TheAnonimUser):

Daca ai putea sa stergi acel comentariu al meu. ti-as multumi happy. Eu nu stiu cum sa-l sterg. Inca odata, imi pare rau. Nu era pentru tine.