| anonim_4396 a întrebat:

Ce salariu are un sudor?
Merita sudor?
Avantaje si dezanvantaje?
Multumesc anticipat!
Funda la cel mai bun raspuns!

2 răspunsuri:
| Vanqu1sh a răspuns:

Daca esti bun in ceea ce faci si stii sa faci lucruri calumea esti platit bine in strainatate si se si cauta sudori buni.

| uclcosmyn a răspuns:

Pai ca salariu depinde de firma unde lucrezi si cata experienta ai in domeniu dar si de conditiile de lucru etc. in general sse ridica cam 1200-1500 lei dar depinde. Avantaje? hmm nu prea ai e o munca urata...dezavantaje? pai o sa sufere ochii mult si o sa trebuiasca sa te bagi prin spatii inguste de ex pe un santier dar daca iti place dai inainte big grin