| FuFuVercetti a întrebat:

Ce salariu ia un vames abia iesit de pe bancile scolii?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| LilTunechi a răspuns:

Salut vrei sa dai la Oradea? ...salariul este undeva pe la 15 milioane din cate stiu dar in timp creste si pentru ce munca depui este acceptabil zicbig grin

| georgetzop a răspuns:

Salariul e un bacsis pe langa spaga

| awspam a răspuns (pentru georgetzop):

Hai ca nu ajunge acolo oricine, ce intreaba un aiurit de salar de vames, cand el nici scoala na terminat o
, are probabil undeva la 18-25 si sporuri ceva pe acolo uitete daca e pe site ul lor ca spune acolo in functe de categoria de unde face parte ce incadrare are

| FuFuVercetti explică (pentru awspam):

Si ai nevoie de academie sau ce studii iti trebuie? happy

| Catalin-Ovidiu_Scutariu_1974 a răspuns:

Salariul e mic. spaga e maree.