| Valy93 a întrebat:

Salutare fratilor. Aveti idee ce salariu are un maistru militar iesit de pe bancile scolii? (Vreau raspuns doar de la cei care stiu despre asta, nu doar sa-si dea cu parerea). Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

In jur de 250€ lunar si in viata lui cel mult ajunge la 1000€ pana la pensie sau poate nici atat. Statu nu vroia sa dea pensia la soldatii care au parasit terenul de lupta (cei care au ramas cu probleme de sanatate zic) dar sa dea un salariu bun la un militar obisnuit.

| Valy93 explică (pentru mgtow):

Multumesc!

1 răspuns: