| anonim_4396 a întrebat:

Ce sanse am sa intru in toamna la facultatea care mi-o doresc? (adica cea de limbi straine ). Care sunt criteriile de admitere? In toamna mai raman locuri ca sa ma inscriu?

4 răspunsuri:
| drhotzu a răspuns:

Facultatea de limbi straine de la ce universitate?

| drhotzu a răspuns:

Facultatea de limbi straine de la ce universitate? din ce oras? din ce tara? hai te rog sa purtam o discutie intreagawinking

| th4inspiration a răspuns (pentru drhotzu):

Facultatea de limbi straine Al. I Cuza Iasi-Romania?

| th4inspiration a răspuns:

S-a mai incris careva in sesiunea de admitere la fac. din toamna? Locuri mai sunt disponibile? Conteaza media de bac in criteriile de admitere? Adica daca am medie mica la bac, nu intru?