| anonim_4396 a întrebat:

Sunt fata locuiesc in Austria dar sunt de 3 luni aproape in Romania si a inceput sa imi placa si mai sunt alte motive, de ce as vrea sa raman aici. Vreau sa ma inscriu la o Facultate dar nu stiu la care stiu multe limbi straine nu is DELOC buna la matematica in rest nu am probleme cu nimic. As avea mari sanse sa intru la facultatea de mecanica dar nu stiu daca e de mine si daca e de viitor m-ar interesa limbile straine dar e foarte scumpa taxa pe an si nu stiu ca ajutor nu prea o sa am din partea lui mama.ea nu ii de acord cu facultatea. Si ce fel de jobburi as putea sa fac si sa pot trai cat de cat bine in Romania. happy multumesc

1 răspuns:
| afrodita3333 a răspuns:

In Romania nu prea poti trai bine, mai ales in timpul facultatii, orice ai face.De fapt, aici se moare de foame cu diploma.Nu te sfatuiesc sa dai aici la facultate mai ales ca zici ca ai stat mult in Austria.Ce iti place mai mult in Romania decat in Austria?