| me4ever98 a întrebat:

Ce sfaturi imi dati sa fac liceul in tara sau in strainatate? si ca meserie ce sa aleg dintre:cantareata, actrita, regizor, designer vestimentar? sau diva la wrestlingrolling on the floorlaughing

4 răspunsuri:
| adrianarp a răspuns:

Pai, liceul l-as face in strainatate si ca meserie as alege diva in wrestling... chiar asta vreau sa ma fac

| betina98 a răspuns:

Liceul poti sa il faci si in strainatate si in tara. eu as alege in tara si ca meserie as alege designer vestimentar

| angel4ever_7366 a răspuns:

A) in tara b) nu stiulaughing

| hbkforever a răspuns:

Diva in wrestling o sa fiu si eu acolo rolling on the floor