| 1Q a întrebat:

Ce slujba de vara imi recomandati in Bucuresti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prea mare suma. Pai daca muncesti o luna intreaga la asa ceva, faci cel putin 8000 de lei. Cati oameni care lucreaza in afaceri sa zicem, iau macar 5000 de lei pe luna?
Eu din cate stiu pentru asa ceva esti platit cu 50 de lei pe zi. happy

5 răspunsuri:
| AntoniSoulesOne a răspuns:

Ospatar/barman.

Răspuns utilizator avertizat
| Elenina356 a răspuns:

Ai putea să împărți fluturașe publicitare sau să lipești afișe. Ești plătit cu 300lei/zi dacă e pentru o afacere privată.

| UzOm a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu din câte știam era 9 ron pe zi. De unde 50?

| anonim_4396 a răspuns (pentru UzOm):

Fratioare, 9 lei in Bucuresti ii faci intr-o jumatate de ora de cersit, mai ales intr-o zona buna. E prea putin, cred eu. happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Elenina356):

Prea mare suma. Pai daca muncesti o luna intreaga la asa ceva, faci cel putin 8000 de lei. Cati oameni care lucreaza in afaceri sa zicem, iau macar 5000 de lei pe luna?
Eu din cate stiu pentru asa ceva esti platit cu 50 de lei pe zi. happy