| DrDeath a întrebat:

Ce slujba pe vara recomandati unui copil de 16 - 17 ani?

3 răspunsuri:
| xt9000 a răspuns:

Fa un curs de ospatar si iti dai seama mai departe

| mihaelamiki96 a răspuns:

Buna! poti sa te inscri ca reprezentant oriflame castigi intre 23% si 40% in functie de valoarea comenzi. a fi reprezentant inseamna ca vei primi un catalog si tu il dai la rude prieteni vecini etc (persoane de incredere) ei comanda produse din catalog si tu dupa ce strangi mai multe le trimiti. daca de exemplu ai o comanda de 500 de lei 200 de lei iti raman tie ...pentru mai multe informati uite id meu : mysumyhaela, e ceva foarte simplu si cu care castigi usor bani :*

| Ammycandy a răspuns:

Poti sa te interesezi de cv gen : impartit pliante, sau sa prezinti ceva oferte.