| anonim_4396 a întrebat:

Ce spun zodiile este adevarat? daca astrologi spun ca eu nu voi fi niciodata cantareata chiar daca am voce este adevarat sau nu?

7 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Zidoo ehh.depinde ce spun. ele /AI voce. da toti avem voce,, dar depinde ce spune un specialist. sincer cite din felele care cinta azi[au voce ] le ajusteaza din calculator si gata sunt mari soliste, NU sunt deacort cu asta. adevaratele voci sunt cele care de mici au facut pe liga mama natura care le a inzestrat. au facut multacultura muzicala. instrumente .canto.etc etc. asa cinta toata lumea dupaureche. asa ca trebuie sa mergi la un specialist si daca el spune ca merita ok. dar asa ca ma apreciez eu... e cale lunga.,[mergi la CRINA MARDARE]

| sorin a răspuns:

Eu unul nu cred in zodii, dar fiecare are destinul lui si nimeni si nimic nu ti-l poate descoperi decat tu la momentul oportun.

| デイダラくん a răspuns:

E doar o cultura care simbolizeaza fiecare om in functia de data nasterii sale

| NomberOne a răspuns:

Zodiile nu-ti zic ce talent ai

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vei fi cantareata daca vei dori mult, vei depun e mult suflet, si daca vei avea echipa profesionala de muzicienihappy

| ESET a răspuns:

Pai sa nu ai incredere tu in zodii mergi pe destinul tau nu lasa sa ti-l distruga doar cateva cuvinte false cum ar fi ca iti zice la zoide luna martie o sa fii sarac laughing tu sa nu ai incredere in zodii... cel putin eu nu am incredere spun si ei asa ca sa primeaska si ei 5 lei ca balbaie ceva pe acolo laughing

| joycelyn a răspuns:

Sigur ca nu-i adevarat, astrologia nu e stiinta