| gabriela_7267 a întrebat:

Este adevarat ce spun zodiile?

Răspuns Câştigător
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

NU!

9 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Daca zodiile ar fi adevarate, lumea ar fi tare saraca si neinteresanta.Am avea doar 12 tipuri umane si un numar extrem de mic de evenimente si preocupari. Diferentele dintre varste ar disparea, de vreme ce si sugarul si batranul muribund ar avea parte de aceleasi calitati si de acelasi destin.Trateaza zodiile ca un simplu amuzament sau ca pe o modalitate minora de autocunoastere. Mira

| leluc a răspuns:

Nu! Intamplator se potrivesc unele lucruri. Horoscopul este o alta forma de entertainment.

| zuzuliana a răspuns:

Mie mi se pare ca fiecarei persoane ii corespunde in jur de 2-3 carcteristice zodiei... dar in totalitate nu corespunde...Si la urmei u sty cum esti...cu adevarat nu iti zice horoscopul cum esti si ce caracetristici ai...Deci parerea mea ca fiecare are ceva carcteristic zodiei care ii corespunde dar numai o treime ii adevarat...

| ancootza a răspuns:

NU! sau poate depine deoarece mie imi prezice foarte bine unele lucruri horoscopul!

| cosss a răspuns:

NU!!!!!!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu nu prea asi crede
pentru ca iubi meu este an zidia scorpion si eu varsator cica nnu va merge nici o data da eu stiu acum vreau sa-mi spuneti casa stiu ce asi putea face plizzz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranta ele ne spun viata...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da foarte adevarat...am mare incredere big grin

| miacoluci a răspuns:

Si la mine se potrivesc cateva caracteristici dar nu trebuie sa te lasi influentata de zodiac! CONTEAZA cum iti formezi tu personalitatea, daca zodia ta zice ca esti o fire slaba tu te iei dupa ea?