| elasexygagica a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca sa devin asistenta tvlove struck?

Răspuns Câştigător
| sherlock a răspuns:

Sa fi foarte sexy, fara inhibitii sa stii sa te bagi pe sub pielea oamenilor. Sa sti sa zapacesti barbatii si sa ii joci pe degete si etc, priveste asistentele si etc. crezi ca poti face dai fuga la o televiziune si vezi pe sub pielea cui te bagi. Te cuplezi cu cineva de lucreaza in domeniu... apoi de acolo vezi cum te agati pe acolo. Sau sa ai pile ( dar de era nu mai intrebai aici)

12 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Sa faci filme porno, sa fii model, sa te dezbraci si sa apari la tv@

| Teo a răspuns:

Sa faci o facultate din domeniu.Cauta o facultate care sa aiba un profil care poti deveni Reporter de acolo in timp poti avansa pe post de asistenta.
Mult Succes.happy

| JohnnyBi a răspuns:

Sa te culci cu cineva in domeniu care te poate face publica. toate asistentele au trecuturi glorioase rolling on the floor. uita-te la crudu, draguseanca, marina dina, raluca lazariuc (sau cum o cheama). o relatie cu candva cu rang social mare, o cearta si gata. hopa asistenta TV. orrrriii (mereu exista un ori) te poti duce la un sediu al unei televiziuni (protv, antena, etc) si acolo o sa aiba un ghiseu cu informatii si poti intreba acolo tongue

| NickiMinaj a răspuns:

Nu-mi vine sa cred ca cineva a scris FACULTATE rolling on the floorrolling on the floor lol.

| Atotstiutorul a răspuns:

Trimite-mi un book cu poze si o sa vad ce pot face

| Chiuaua a răspuns:

Sa iti pui niste silicoane, cele mai mari si cele mai scumpe, sa fi blonda 175 90-60-90 a si o calitate esentiala sa fi proasta, sigur te vei descurca bft

| rolfenstein a răspuns:

Sa ti.o tragi cu capatos.asa au ajuns bianca dragusanu si daniela crudu asistente.laughing

| UPT a răspuns:

Compromisuri...

Iti bagi un vibrator in 3.14z.d.a.

| crissa17 a răspuns:

Sa te f.ti cu botelaughing)

| adrian1989 a răspuns:

Sa te culci mai cu toti inclusiv si cu cameramanul daca vrei sa ajunti in fata Tv-ului

| MoV_2366 a răspuns:

S-a ti-o tragi cu multi bosi de la televiziune