| ChristinaGM a întrebat:

Help! Ce ar fi mai potrivit sa.i dau pritenului meu de 1 martie? Un martisor sau sa.i fac un cadou(ceva material) Mentionez ca sunt din Suceava iar aici si barbatii primesc de 1 martie.

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Mie mi se pare de ajuns un martisor personalizat. Daca vrei sa ii iei cadouri, ar trebui sa nu existe o sarbatoare anume, e aiurea sa faci cadouri doar de sarbatori.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Un martisor este suficient.

| T0T a răspuns:

Un martisor foarte misto ajunge.

| Joker1305 a răspuns:

Ai putea sa-i dai un martisor si o imbratisare/un sarut! nu-ti recomand ceva material deoarece de 1 martie este recomandat sa dam martisoare nu obiectewinking sper ca te-am ajutat

| 03052003 a răspuns:

Poti sa ii iei un parfum daca sti ca ii plac daca e sportiv poti sa ii iei o minge de fotbal si in fiacare patratel alb sa scrii cu markere clorate permanente te iubesc. Daca e sensibil poti sa ii cumperi o felicitare cu frumoasa in care sa scrii o poezie de dragoste(facuta de tine sau luata ne pe net(daca o iei de pe net sa nu il minti ca ie facuta de tine))
Dau un martisor cu o inima care sa reprezine inimile voastre care s-au unit