| alexxis0712 a întrebat:

Ce voi studia la inceput in clasa a 9a la mate info intensiv info? va fi greu? imi vor trebui meditatii? rezist si fara?straight face

3 răspunsuri:
| johnyxus a răspuns:

Pai daca te-ai dus la acel profil inseamna ca te pricepi la mate si daca te tii de carte nu o sa ai probleme.

| Aaxell a răspuns:

Wow! Cred ca daca te-ai dus la mate info intensiv, stii ceva matematica, deci nu cred ca ai nevoie de meditaii. Numai fii atent la ore. Bafta.

| Adry15252 a răspuns:

Intr-adevar la mate-info e greu, deoarece e intesiv informatica. Daca tu crezi ca te descurcii bine nu e nevoie de nici o meditatie!