| drkblack09 a întrebat:

Am trecut in clasa a 9-a si am intrat la Colegiul National " Spiru Haret " Tg - Jiu, pe profilul mate-info intensiv informatica. As vrea sa stiu daca esti greu pe acest profil si in mare ce se va studia. Si daca intamplator cineva este sau a studiat la acest liceu vreau cateva impresii!

1 răspuns:
| Baby04 a răspuns:

Buna! Da este foarte greu, eu am fost la mate-info si m-am transferat la alt profil. Se preda matematica intensiv.E cam greu, parerea mea. Eu una iti urez bafta, sper sa te descurci:*:*