| hotterinsummer a întrebat:

Cine are idee deun monolog despre ce-am facut in ultima saptamana. pentru eu nu prea am facut nimic iesit din comun am facut teme am mers la scoala si am stat pe afara. va implor ajutor, TPU!

1 răspuns:
| Lorely a răspuns:

Poti face ceva de genu" Draga jurnalule"laughing" luni, in data de... in drum spre casa mi-am vazut iubirea vietii, in fiecare clipa ma gandesc la el, marti mi-am facut curaj si am vorbit cu el despre(...) miercuri ne-am plimbat prin parcul dinspre casa, iar astazi ()Ceva de genul oricum. Nu neaparat asa, nu trebuie sa spui exact ce ai facut, trebuie sa-ti folosesti imaginatia. sper ca ti-am fost de ajutor.kissbig grin