| anonim_4396 a întrebat:

in saptamana cu scoala altfel: azi am mers cu bicicleta la scoala, si am lasat-o afara legata de un gard laughing (incuietoare) cand am iesit afara am vazut ca am cauciucurile dezumflate, am intrebat mai multi care au stat prin apropiere, ei spunand ca "x" mi-a dezumflat cauciucurile dar cand m-am dus la "x" aflasem de la profesori ca "x" a stat toata ziua in clasa cu toate ca a iesit putin afara, cu intrebarile nu pot sa aflu nimic, dar cum as putea afla care dr**u mi-a dezumflat cauciucurile?

4 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Pui fata in fata pe x cu cei care l-au vazut la bicicleta.

| LonelyLoner92 a răspuns:

In mod normal ar trebui sa se fi vazut pe camerele de filmat.

| RB26DETT a răspuns (pentru LonelyLoner92):

De unde camere de filmat laughing)))))))

suntserios
| suntserios a răspuns:

Umfla le la loc si nu mai pierde timpul degeaba.