| jjjj a întrebat:

Cine castiga mai bine tinichigiu sau electricianu, mecanicul auto?(atelier privat)

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Toți, dar ordinea ar fi așa:mecanic auto(dacă îi meseriaș bun va fi căutat), tinichigiu auto și electricianul(mai ales dacă ia lucrăi mari). succes

| torsi a răspuns:

Cred ca mecanicul auto ( daca vrei un atelier privat)!

| geotechnical a răspuns:

Nu conteaza care ar fi ordinea meseriei, daca iti place meseria si o face cu mare placere si esti bun in ceea ce faci, iti zic eu ca o sa fii bine platit, si crede ma stiu ce zic.

| szergiu17 a răspuns:

Electronist auto happy daca ai tester poti face bani foarte frumosi, daca ai si un atelier privat atunci foarte bine.

O masina pusa pe tester se taxeaza cu 50 de lei. Daca mai ai si piesa care e stricata atunci poti face lejer 250 lei per masina.