| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie cand se da admiterea la facultatea din bucuresti ? Din pacate , pe site nu e nicio informatie sad

Răspuns Câştigător
| trolololo a răspuns:

E prea devreme ca facultățile sa afișeze programa admiterii, însă vor fi 2 sesiuni de admitere, una prin iulie după prima sesiune de BAC și cea de-a doua prin septembrie după BAC. A doua sesiune de admitere o sa se tina dacă au rămas locuri libere.

2 răspunsuri:
| trolololo a răspuns:

Ce facultate?

| oannna3 a răspuns (pentru trolololo):

Scuze, m am exprimat gresit! Vroiam sa spun universitatea Bucuresti, limbi si literaturi straine happy

| trolololo a răspuns (pentru oannna3):

E prea devreme ca facultățile sa afișeze programa admiterii, însă vor fi 2 sesiuni de admitere, una prin iulie după prima sesiune de BAC și cea de-a doua prin septembrie după BAC. A doua sesiune de admitere o sa se tina dacă au rămas locuri libere.