| Mateo10 a întrebat:

Cine stie unde se poate angaja cineva de 17 ani?

Răspuns Câştigător
| Black13LoL a răspuns:

Sunt multe locuri, de exemplu si eu pe vara mi-am cautat asa, am 16 ani dar am vorbit cu altii de varsta mea si erau tot felul de locuri libere (ospatar, vanzator..etc) si ceva mai greu de asezat lemn pentru ceva firma. Trebuie sa vorbesti cu ai tai poate au ceva cunostinte care au locuri de munca si asa ii mai ok big grin

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

McDonalds

| Robi1444 a răspuns:

Vanzator la piata.

| AnonimaB100160 a răspuns:

Poti sa te angajezi ca promoter intr-un supermarket /hipermarket. Poti lucra la terase(ospatar), la o spalatorie auto sau orice altceva din orasul tau care nu implica studii superioare sau sa fii major. Succes!