| fanicacristina a întrebat:

Cine vrea sa faca amicitie cu mine? adica sa vorbin pe mes sa-mi lase id de mesvreau sa vorbesc doar cu fete ca sunt casatorita

2 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Daaaa!? faci discriminare, pai si cu noi hăndrălăii cum rămâne, eu cred ca esti lesbi, si vrei sa te ascunzi de sotul tau, hai că am zis-o, daca citeste si nu stie de gluma te coafeza original.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io as vrea.fiindca la discutii pot fi si fata daca vreau.stiu sa pastrez un secret.no sa spun decat sotiei mele si catorva prieteni atat.in rest...mormant.