| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema. Eu am prietena de 6 luni, tin la ea, ma iubeste, o iubesc. Am 24 de ani si ea 20. Ea nu este din localitatea de unde sunt eu, si a plecat 2 luni sa lucreze in Germania. Problema este ca o vecina de-a mea desi e casatorita cu si are 2 fete, vrea sa faca dragoste cu mine. Mi-a spus ca mi-ar face oral, tot ce vreau eu, numa sa o fac cu ea, caci ea nu mai simte nimica pentru sotul ei. Este casatorita de 10 ani. Eu cu prietena mea nu fac nimic, si eu si ea suntem virgini. Vrem sa ne pastram pana la nunta, desi sincer sa fiu, parca mai mult ea vrea, eu as vrea sa facem dragoste...Ce sfat imi dati? Multumescbig grin

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Stai ma calm daca o iubesti pe fata aia nu face prostia sa renunti la o fata care te iubeste si care o sa ti se dea tie pentru o sparta care mai si isi inseala sotu. Daca o iubesti vezi-ti de treab ta. stiu ca la varsta de 24 de ani **** o ia razna cand vede o fusta dar gandeste-te se merita sa pierzi fata ce o iubesti pentru o vecina Nimfomana... daca afla iubita...stau vorbeste? Poate pe viitor la o cearta ca intr vecine -vecina nimfomana o sa-i strge raspicat ca t-ia tras-o cand and ea era plecata ia vezi. Funda?:-D?

13 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

OMG! Nu pot sa cred ca la varsta ta de 24 de ani ai o gandire atat de infecta! Cum poti sa spui ca o iubesti? Da-ti 2 pumni! Asta meriti! Ce iubire este asta? Te gandesti, te intrebi daca sa accepti sau nu sa te culci cu o panarama care nu-ti respecta sotul? Cat de mult iti respecti cu prietena? Si cum poti numi "dragoste" vecina ta vrea doar sa profite de tine, sa te faca si pe tine sa te simti ca ea, sa-ti strice relatia, sa-si bata joc de voi 2! Pastreaza-te pentru prietena ta, vrei sa-i daruiesti virginitatea ta unei curve? Unei femei pe care nu merita sa dai doi bani? Unui nimic? Nu te ai gandi la asa ceva, spune-i ca este o nesimtita! Cum sa-ti propuna asa ceva? Spune-i iubitel tale ce vecina nebuna ai, ar trebui sa vorbeasca cu ea, ca vad ca tu esti inconstient, nepasator, dar te bate gandul! Dovedeste macar ca-ti respecti prietena, invata sa o iubesti! Nu fa ceva ce mai tarziu vei regreta.

| lolly a răspuns:

Scuze pentru greselile gramaticale, ma grabeam.

| neutrino a răspuns:

La 24 de ani, ar trebui sa stii sa faci deosebirea intre a face dragoste si a face sex. Daca tu crezi ca eu nu am dreptate, incearca sa faci dragoste cu vecina ta nebunatica, si ai sa vezi ce sex de isprava va iesi. O astfel de aventura merita sa traiesti si ai sa vezi cum ti se schimba intreaga ta filozofie despre viata. Multa bafta si lasa-te pe mana ei!

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru neutrino):

Super raspuns merita fundita!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te sfatuiesc sa te mai gandesti nitel si sa-ti raspunzi la urmatoarea intrebare : ''oare o iubesc?''. Daca ai iubi-o,te-ai mai gandi la propunerea facuta de vecina ta? Ma-ndoiesc!
O femeie ca iubita ta, rar gasesti. Daca nu esti de acord sa va pastrati asa pana la nunta, de ce nu ii spui? Comunicarea e importanta si, in plus, fiecare trebuie sa aiba parerea lui, sa vi le impartasiti, iar mai apoi, sa ajungeti la un punct comun! Spune-i ce-ti doresti, dar nu o insela! Nu merita.

| MetalHead04 a răspuns:

Uite..de ce sa o inseli pe prietena ta? Daca va iubiti cum zici tu o sa aveti rabdare pana la nunta,ca zic eu, e mai fain atunci, ca stai si astepti mult, si atunci se intampla deci o sa fie fain pentru voi, nu ti-o pune cu toate c*rvele.

| wenwynig a răspuns (pentru MetalHead04):

Ha-ha! Si cand o fi sa si-o puna amandoi sa iasa un dezastru total, nu-i asa? Ea nu stie, el nu stie... Tu nu stii laughing))))))))))))))))))))))))))))))

| MetalHead04 a răspuns (pentru wenwynig):

Foarte amuzant frate, foarte, eu mi-am zis parerea, de unde sa stiu eu cum se *** ei?raised eyebrows

| TurBina a răspuns:

Tu avand 20 de ani poate mai ai mult pana te vei casatori zic eu.Ea poate vrea mai mult sa se casatoreasca decat iti doresti tu in momentul de fata.Intradevar nu merita sa o inseli si mai bine i ai spune ca tu nu vrei sa mai fii virgin, ca nu vrei sa mai astepti pana la nunta si astfel poate va simti si ea la fel si va vrea si ea sa faceti sex.Chiar nu merita sa o inseli.Cati ani are femeia respectiva?

| Bimmer a răspuns (pentru TurBina):

Eu am 24 iar ea 20. Eu as trage mai mult spre casatorie, dar e mult prea devreme....tre sa mai astept sa termine facultatea, si dupa aia poate...

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru Bimmer):

Boooooring fra nu fi asa bleg si pune mana pe vecina nebunatica, asculta de neutrino, crezi ca gajicata sfanta nu si-o arde cu vreun neamt?

| wenwynig a răspuns:

Arde-o pe vecina! Discret. Mai tarziu imi vei da dreptatewinking

| asdfghjkl33 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa stai cuminte in banca ta. In felul asta iti poti pierde prietena, si daca chiar ti la ea iti va parea rau. Si in plus poate iti iei si bataie de la sotul vecinii. Mai bine asteapta-ti prietena si traiti fericiti impreuna.