| TangerineP a întrebat:

Citi ani aveti? stiti deja ce vreti de la viata, ce job doriti pe viitor?

9 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Am 22 de ani, logic ca stiu ce vreau de la viatahappyAsta era una din intrebarile pe care mi le puneam si eu pe la 13-14 ani, atunci cand lumea mi se parea prea mare...Cat despre joburi, am deja unul care prefer sa ramana stabil pe viitorhappy

| Sburatorul a răspuns:

Eu am 17 ani si cand o sa fiu mai mare (in varsta) imi doresc cel mai mult sa am o familie (nevasta, copii, mama si restul) fericita, sanatoasa, sa fim alaturi unul de celalalt la bine si la rau.
Iar ca job, mi-as dori sa ajung inginer in cadrul RATB sau Metrorex. big grin

| NoNameJunior a răspuns:

Secrettongue
nu stiu, nu m-am gandit inca.eu ma pricep cat de cat bine la matematica si cred ca o sa ma fac banchera.dar daca nu ma mai descurc asa de bine pana voi fi matura, cred ca medic.
Tu cati ani ai? ce vrei de la viata?

| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna. iti propun un job. reprezentant/coordonator la giada rome sau ladys.daca te intereseaza,id-ul meu este ema_brumareanu@yahoo.com si iti pot da mai multe detalii.

| Catalina1388 a răspuns:

Ai 17 ani... mai ai timp sa te gandesti. Ai sa decoperi cu placere ca gandurile din copilarie nu se potrivesc cu cele din adolescenta si nici cu cele din maturitate happy
Si eu voiam sa devin agent FBi cand eram mica laughing Acum lucrez in contabilitate. Acum vreo 2 ani mi-am dat seama ca imi doresc sa lucrez in vanzari insa momentan nu pot... happy

| crisxd a răspuns:

Am 19, vreau bani fara job.

| Bianka a răspuns:

Am 14 ani.toata viata mea e aranjata!
Mai ramane sa ma gandesc la planul de rezerva, si apoi celalat plan de rezerva in caz ca primul plan de rezerva esuazaoh go on ori asa ceva.thinking

| Alexalice10 a răspuns:

14 ani si nu am nici cea mai mica idee.

| TangerineP explică:

Eu am 17 ani si invat ca designer vestimentar in prezent
Si as vrea sa continui in acest domeniu, oricum.am multa creativitate., m-as plictisi la un job in oficiu, doresc sa calatoresc mult in toata lumea )))