| cristi a întrebat:

Crede cineva ca poate castiga la loto?

Răspuns Câştigător
eileen
| eileen a răspuns:

Eu azi am facut pipi roz, prin urmare sunt sigura ca e cu noroc. Vand sticlute care vrea, special pentru castig la loto!laughing)))))))))))))))))))))))

13 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

Da numai Ogica Stancu Stelian.

Bula
| Bula a răspuns:

"Doar" cei care cumpara bilet saptamana de saptamana.
+ altii, care cumpara doar cand au bani.
+ etc...

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Eu cred ca se poate. nu ma tenteaza sa incerc, dar cred ca se poate.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu am incercat si nici nu am de gand, dar cred ca se poate castiga la loto.

| LoryM22 a răspuns:

Nu cred in asa ceva.

| davvid a răspuns:

Dalaughingpoate cand o sa intru cu totu' in rahat si o sa ma simt norocoslaughing

| TipulVerde a răspuns:

Facusem acum vreo luna niste calcule la ora de mate si mi-a iesit ca sansele sa castigi la loto, adica toate cele 6 numere sunt de 1 la vreo 8500000000. Oricum prea mari pentru a spera.

| sergiu25bc a răspuns:

Eu sincer am castigat de cate ori, cand eram in strainatate am castigat 580 euro ca am nimerit 4 numere din 6, dar acolo era 6 din 90 numere, in acea seara am facut acelasi bilet care il jucam de fiecare data, si am zis dupa ce am facut biletul, cat voi castiga 10 % voi dona la 1 biserica, si ciudat seara cand am vazut nu imi venea sa cred.Nu stiu daca a fost doar noroc chior, dar apoi mereu am castigat sume modice peste 100 euro, si jucam 1 euro.Deci cred ca se poate castiga doar jucand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti care joaca cred, dar nu e sigur ca vor castiga, in orice caz nu toti :-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.Am castigat de atatea ori dar sume mai mici:50 ron, 100 ron, 150 ron, 1 miliard, 2 miliarde si cel mai mult am castigat 5 miliarde si 465 de milioane, iar bunicul meu care joaca la loto de cand erea tanar a castigat in 2005 46 de miliarde... a castigat la loto la varsta de 50 de ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai numai daca ai noroc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal

| alexandru171 a răspuns:

Din moment ca foarte multe persoane joaca la loto cred ca vor castiga ca daca n-ar crede nu ar juca este posibil eu unul cred ca pot castiga dar nu stiu cand trebui dor sa ati doresti daca nai sa crezi n-ai cum sau daca nai sa joci