| Michaela89 a întrebat:

Credeti ca exista vreun job in armata care sa nu necesite conditie fizica? sad

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu exista nici un job in armata fara conditie fizica! Armata te pregateste pentru aparare, iar unul fara conditie fizica nu are ce cauta in armata!

| johnnny123 a răspuns:

În Armata Română, cu siguranță. Aparatul MApN este plin de oameni care nu au văzut o zi de instrucție în toată cariera lor "militară". De participări în conflicte reale nici nu mai vorbesc.

Mai greu este să ajungi acolo fără o "intrare".

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeie de servici, sofer, bucatar. este foarte greu sa intri iti trebuie pile.

Răspuns utilizator avertizat
| GL757W a răspuns:

Poate femeie de servici laughing