| arenavietii a întrebat:

Credeti in cele 3 tipuri de curriculum vitae: curriculum vitae blog, curriculum vitae video, curriculum vitae sms?

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Http://100ro.blogspot.com/......-ceva.html

Interesant articol. Eu sunt adeptul CV - ului cronologic prezentat personal.

regis
| regis a răspuns:

CV-ul este "ceva"-ul din intrebarea ta anterioara?

| arenavietii explică:

Din cauza unei erori generate de site in loc de "ceva" este "ceva". Multumesc pentru intelegere.

| arenavietii explică:

"ceva"=curriculum vitae.
Multumesc!

| marina_3715 a răspuns:

Ce ciudat! de ultimile doua tipuri de CV-uri, nici n-am auzit.
dupa opinia mea, cred ca cele trei tipuri de CV-uri, nu pot fi mai relevante decat prezentarea unui CV-ul "clasic". Continutul CV-ului si experienta profesionala, la care se adauga interviul, este forma simpla si concluzionanta asupra unei persoane. Cred eu ca depinde si unde trimiti aceste CV-uri... Poate acolo unde este nevoie de imaginatie, inovare, cele trei CV-uri or' avea cautare, sau sunt, eu, cantonata intr-o gandire limitata? Deci, la intrebarea, cu pricina, raspunsul meu este - NU CRED!