| Rain_3567 a întrebat:

Cu media 9, 85, in ce liceu as putea intra?

ps: sunt din Timisoara
Va rog să îmi daţi un răspuns.

Răspuns Câştigător
| omienouăsutenouăzecişişase a răspuns:

În general la care vrei tu. E o medie foarte mare. Bravo :*
Dar luând în calcul mediile care au fost anul acesta, te poţi uita aici :
http://rep1-adm2011.cloudapp.net/Pages/Primele10Spec.aspx?jud=38

Ai toate liceele din judeţul Timiş şi ultima medie din anul 2011.
Baftă :x

7 răspunsuri:
| ShowTim3 a răspuns:

Alt distrus/a

| Liquify a răspuns:

In aproape orice liceu vrei tu din tara laughing Vorbesc serios big grin

| Danutza27 a răspuns:

Daca media scrisa de tine este cea reala felicitari deoarece este munca ta.Vad ca ai primit un raspuns foarte inteligent il citez "Vii sa te dai mare tocilara aici, mars de aici!" trebuie musai sa ii dai funda pentru cel mai bun raspuns deoarece vezi ca @fetitaCUPiscoturile fosta @fetitaCUMistourile fosta,fosta, fosta este si fosta masterat.Ca raspuns la alegerea Liceului in mod normal ar trebui sa fie ceva ce te atrage, trebuie sa doresti si tu ceva.
PS Daca bagi un om zdravan la minte intre nebuni, nebunii vor zice ca cel zdravan este nebun deoarece nu este asemeni lor
Asta vis a vis de 2 raspunsuri de aici

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Vii sa te dai mare tocilara aici, mars de aici!

| Patty99 a răspuns:

In cel mai bun liceu de acolo...Bravo:*!

| catii1455 a răspuns:

La ce liceu vrei tu;-).

| Rain_3567 explică:

FetitaCUPiscoturile, stii ce inseamna sa fii tocilara? Nu cred, asa ca mai bine da un raspuns bun. Fiindca chiar este ceva important pentru mine.