| roxiroxi12345 a întrebat:

la ce liceu as putea intra cu media 7, 20 straight face in Timisoara... as vrea la stiintele naturii

2 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

- Colegiul național "CONSTANTIN DIACONOVICI LOGA" Mun. Timișoara Științe ale Naturii 8.90
- Colegiul național bănățean Mun. Timișoara Științe ale naturii 8.75
Mai multe pe: http://www.realitatea.net/......66723.html
- Anul acesta la colegiul bănățean și la loga s-a intrat cu medii foarte mari, după cum vezi... Ți-aș recomanda și Colegiul Naţional "Ana Aslan" Timişoara (anul acesta s-a intrat cu media 8, 11). Sunt și alte licee foarte bune în Timișoara, dar nu pe profil științe ale naturii. (Liceul pedagogic Carmen Sylva, Colegiul economic F.S. Titti)

Uită-te aici: http://www.gandul.info/......is-9859474
Numai bine și sper să fi admisă unde dorești. O seară plăcută.
P.S: Dacă ai o nelămurire, dai mesaj. :D

| ecateryn a răspuns:

Cred ca Loga si CNB daca nu ma insel de obicei la stiintele naturii nu se cere o medie marewinking