| anonim_4396 a întrebat:

Hi all:* am 14 ani jumate si as vrea sa devin actritahappy. Asta imi doresc de cand eram mica.Pana acum nu am facut cursuri etc insa as vrea sa incep sa fac cursuri, sa ma pregatesc etc. Ce liceu as putea urma? Sau ce trebuie sa fac pentru a deveni actrita? Spuneti-mi tot ce stiti voi.Multumesc mult dau fundita:*

Răspuns Câştigător
| x_7728 a răspuns:

Poti da la liceul de arte, sectia teatru. De asemenea, te poti duce la un club de actorie sa faci niste cursuri>big grin

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna eu zic ca ar trebui sa ai un bronz frumos si sa ai un caracter frumos si in urmatori ani sa iei lecti de actorie si restul depinde de tine aaa si depinde si ce actrita vrei sa te faciwinkingwinkingwinking