| dianirys a întrebat:

Cum credeti ca va fii peste 10 ani, in 2022? D aca va fii. Visurile noastre se vor putea realiz a? In Romania o viata mai usoara sau mai grea? Dar in celelalte state din lume?

2 răspunsuri:
| madalina111 a răspuns:

Visurile tale si ale mele nu se vor mai realiza sigurlaughing...asta doar daca esti nemuritoare

| gigicotlet a răspuns:

Cu siguranta salariul minim va fi de 5000 de euro.presedintele tarii va fi catalin botezatu iar romeo fantastik-ul va fi ministrul culturii. eu zic sa te gandesti serios la canada, australia etc