| anonim_4396 a întrebat:

ce materii se preda la profilul mate-info si este atat de greu pe cat se pare? :-s

1 răspuns:
| trifescugabriela a răspuns:

Buna! Iubitul meu este la mate-info si sincer e chiar greu adica el ca sa ia o nota de 9 la romana a trebuit sa lucreze cam o saptamana in programe pe net si la calculator tot timpul e super greu! Se fac toate materiile mate, romana, info (o sg ora pe saptamana) desi inveti la info cam ceva ce deja stii dar sunt si lucruri noi! Oricum usor nu e dar nici imposibil!
daca chiar iti place ceva atunci faci exact ce iti place!