| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac sa imi indeplinesc toate dorintele?

17 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Insistând asupra lor!
Pa, pa.

mira
| mira a răspuns:

Iti formulezi in gand numai dorinte realiste pe care tu le poti indeplini.Astfel eviti dezamagirile.

| cornculapte a răspuns:

Sufla in lumanari. Ai grija sa se stinga toate!

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Parcă am fi la OTV...mama Omida din nou la datorie.
Tu îţi ştii dorinţele, fă tot posibilul să le îndeplineşti.Hai ca nici mama Omidă nu putea zice mai mult de atât laughing

| rain a răspuns:

Sa faci primul pas spre implnirea lor. happy

| iuli a răspuns:

Daca poti visa la un lucru inseamna ca poti sa-l si faci.
Chiar daca in incercarea de a-ti implini dorintele se va intampla sa nu reusesti, NU RENUNTA! Continua sa incerci! Chiar si Napoleon a pierdut o treime din cele mai importante batalii ale sale.
Si nu uita, daca lucrul care ti-l doresti e posibil, e aproape indeplinit. Daca e imposibil... ei bine, dureaza putin mai mult.

| SunShine a răspuns:

Sa-ti faci un cont pe TPUwinking

| Oxandero a răspuns:

E un concurs la Orange: castiga dorinte indeplinite. Participa si poate o sa castigi

| Bella_3622 a răspuns:

Pai nu e asa de usor

Depinde in ce constau dorintele... Uneori trebuie sa muncesti anii sa iti poti indeplini dorintelewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prin organizare si onestitate.
Prin perseverenta si disciplina.
Prin munca si ambitie.
Pentru dorinte realizabile si reale.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cate mesaje adat castigatorul unui daster

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa crezi in ele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Suge ceva

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred foarte mult in ele, si nu renunt!

| blagasamuel a răspuns:

TOate dirintele se pot implini doar cu ajutorul LUI DUMNEZEU. rogate lui si el ioti va da raspuns Bucurate de dragostealui ele te uibeste si vrea sa ajungi in cer la el si aisa tebucuri vesnic in ceruri de bogatiile de acolo. trebuie sa il primesti in inima ta

| anonimulus a răspuns:

Tare eluveitie! :*

| mihaela_3188 a răspuns:

Incepi sa dezvolti o afacere de Network Marketing si daca esti perseverent o sa ajung in cel mult 4-5 ani sa castigi suficienti bani pentru a putea sa-ti indeplinesti toate dorintele!
Tot acolo vei invata cum sa descoperi adevaratul tel si drumul pe care sa-l urmezi ca sa il atingi. Este o afacere care se bazeaza pe cinste, seriozitate si prietenie.
Iti pot recomanda o companie deosebita, te pot sfatui, invata.