| Michaela89 a întrebat:

Dorințele pe care ți le pui de ziua ta se îndeplinesc?

Răspuns Câştigător
| Danutza27 a răspuns:

Fara truda si munca, presarate din belsug cu credinta si rugaciune La Dumnezeu nu reusesti nimic. Uite aia de la bac 2011 au plecat la ex fara sa trudeasca fara sa munceasca dar au zis nu ne lasa Dumnezeu noi am boierit 4 ani, ne scoate el din butoiul cu r,, t si ioc indeplinita dorinta si ei suparati pe Bunul Dumnezeu ghici cine a pierdut

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cateodata da si nu.

| traveler a răspuns:

Da.dupa ce nu mai ai nevoie de cele cerute in dorinta.Omul prin natura sa este vesnic nemultumit asa ca nici tu nu vei face o exceptie.bafta si vise cat mai putine pentru ca in realitate trebuie sa pui osul la treaba sa le infaptuiesti.

| YumiSukinanda a răspuns:

Nu prea